Kategorie
 1. Papilot.pl
 2. >
 3. Związki i seks
 4. >
 5. Ciekawostki
 6. >
 7. Romantycy na wymarciu – dlaczego mężczyźni się nie starają?

2011-04-25

Romantycy na wymarciu – dlaczego mężczyźni się nie starają?

2011-04-25

Mężczyźni coraz rzadziej kupują nam kwiaty, nie chcą płacić na randkach i zapominają o ważnych rocznicach!

Romantyk

Romantyk

Kobiety coraz więcej zarabiają, a tym samym są bardziej samowystarczalne, niż jeszcze kilka lat temu. Kolejne badanie zdaje się potwierdzać tę tezę. Firma ubezpieczeniowa Sheilas’ Wheels sprawdziła, jak to jest w dzisiejszych czasach z męskim romantyzmem. Mężczyźni niestety nie wypadli w tym badaniu najlepiej.

Większość ankietowanych kobiet przyznała np., że od ponad roku nie otrzymała żadnego upominku od swojego partnera. Mało tego! 20% pań w ogóle nie czeka na gest ze strony swojego mężczyzny i same kupuje sobie kwiaty!

Badanie wykazało również, że 10% facetów przekazuje partnerkom prezenty, które sami dostali i które uznali za, delikatnie mówiąc, beznadziejne. Zapewne zdają sobie sprawę z ich marnej jakości i wartości, ale wychodzą z założenia, że lepsze coś takiego, niż nic.

Coraz mniejszy romantyzm widoczny jest także na randkach. Do tej pory przyjęło się, że za wspólną kolację powinien zapłacić mężczyzna, bo to on zazwyczaj wychodzi z taką inicjatywą. Nic bardziej mylnego! Ponad połowa ankietowanych kobiet przyznała, że musiały uregulować połowę lub nawet cały rachunek za pierwszą randkę spędzoną w lokalu.

Na niekorzyść płci męskiej przemawia także zapominalstwo. Aż 10% facetów zapomina o ważnych rocznicach. Dla porównania: coś podobnego zdarza się jedynie 3% pań!

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl.

Zobacz także:

PRZYPADKOWY SEKS? Kobiety nie mają z niego żadnej przyjemności!

Wcale nie chodzi o strach przed złą opinią…

Przełom w antykoncepcji! Wymyślono MĘSKIE PIGUŁKI ANTYKONCEPCYJNE

Mężczyźni twierdzą, że nie będą ich przyjmować, bo… to niemęskie.

Komentarze (59). Ocena artykułu 5 na 5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu (1-5)

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 1. Anonim (Ocena: 5) 2015-12-05 16:39:21 zgłoś do usunięcia re: Romantycy na wymarciu – dlaczego mężczyźni się nie starają?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.

 2. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 3. Anonim (Ocena: 5) 2013-01-15 15:57:01 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  tak jest niestety, wybawia sie cała swoja młodosc z cwaniakami. Nastepnie jak mija uroda to szukają spokojnych frajerów. Logika kobieca jest prosta. Ja też byłem głupi kiedyś, teraz jestem przeciwieństwem tamtego czlowieka co kiedyś. Nie mam zamiaru naskakiwać kobiecie co sie gziła niewiadomo z kim i jeszcze jej kwiaty kupowac :D przciez to smieszne

 4. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 5. Anonim (Ocena: 5) 2013-01-15 15:52:32 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  a od kiedy kobiety chca romantykow? jak zostana wykorzystane iles razy przez cwaniakow? kobiety wola łajdakow nie romantykow, romantyk to frajer, potrzebny taki facet jak trzeba zakladac rodzine zeby był odpowiedzialny i tak dalej a tak tom jest kopany po dupie, wole byc skurwielem

 6. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 7. Anonim (Ocena: 5) 2011-05-09 23:12:08 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wyślij te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 osób Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia

 8. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 9. Anonim (Ocena: 5) 2011-05-09 23:10:52 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  zgłoś do usunięcia Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz Proszę u usunięcie tego komentarza, ponieważ ... Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wyślij te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 osób Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia

 10. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 11. Anonim (Ocena: 5) 2011-05-08 18:50:02 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  hehe śmieszne to jest. Jestem facetem i zlinkowałem ten post za pośrednictwem innego z tej strony a mianowicie "Miły i dobrze wychowany facet? Kobiety uważają że to niemęskie" i poczytajcie sobie tamten post i potem mam nadzieję, że stwierdzicie iż same tak sobie zrobiłyście. Romantycy istnieli, ale cóż ewolucja a raczej zapotrzebowanie na nich zanikło gdy wolało się cwaniaków i tak jest do dziś, nasza liczba się kurczy a cwaniactwo rośnie i ma się dobrze a my nic z tym nie zrobimy, ponieważ to wy kobitki w tym akurat macie udział. Powiem tak: Co z tego że Delicje są dobre i smakują jak ludzie nie mają ochoty ich kupować, to nie ich wina a poprostu ludzie wybrzydzają. Ten koleś co teraz ludzi u was na boisku bije na meczach po gębie by dziewczyny za nim piszczały był kiedyś Gentlemenem ale to nie było chciane więc się zmienił, ja sam powoli twierdzę że muszę obrócić się o 180 stopni.

 12. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 13. Anonim (Ocena: 5) 2011-05-08 18:48:08 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  hehe śmieszne to jest. Jestem facetem i zlinkowałem ten post za pośrednictwem innego z tej strony a mianowicie "Miły i dobrze wychowany facet? Kobiety uważają że to niemęskie" i poczytajcie sobie tamten post a potem mam nadzieję, że stwierdzicie iż same tak sobie zrobiłyście. Romantycy istnieli, ale cóż ewolucja a raczej zapotrzebowanie na nich zanikło gdy wolało się cwaniaków i tak jest do dziś, nasza liczba się kurczy a cwaniactwo rośnie i ma się dobrze a my nic z tym nie zrobimy, ponieważ to wy kobitki w tym akurat macie udział. Powiem tak: Co z tego że Delicje są dobre i smakują, jak ludzie nie mają ochoty ich kupować, to nie ich wina a poprostu ludzie wybrzydzają. Ten koleś co teraz ludzi u was na boisku bije na meczach po gębie by dziewczyny za nim piszczały był kiedyś Gentlemenem ale to nie było chciane więc się zmienił, ja sam powoli twierdzę że muszę obrócić się o 180 stopni bo jestem wręcz chujowo traktowany a nie daje się, jednak obraz początkowy zostaje na zawsze u osób które mnie znają. A jeśli jakaś mądra wyskoczy że Gentlemen a miły koleś to co innego to wejdź na słownik angielsko-polski i sobie znajdź co to znaczy Gentle bo co to Men to mam nadzieję że już wiesz :P

 14. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 15. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-30 17:59:38 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  i co zrobić, no co my biedne możemy zrobić??! im kupować kwiaty!? ech. mojej siostrzyczki mąż pamięta o wszystkich rocznicach, zawsze płacił za kolacje i potrafił na prawdę zaskoczyć ją cudownymi prezentami :)

 16. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 17. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-27 10:23:38 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  poza tym ludziom nie zalezy tak na sobie jak dawniej. Teraz ludzie poznaja się wszedzie i wszedzie sie zdradzaja. wychodza z zalozenia ze nie ten to inny..

 18. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 19. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-26 15:00:34 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wyślij te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 osób Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia

 20. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 21. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-26 0:17:31 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Czemu tak się dzieje? Po prostu jak kobiety pozwalają sobie na takie traktowanie to tak jest. Faceci stracili do kobiet szacunek, kobiety sobie na to pozwalają i tyle w temacie. Po prostu trzeba znaleźc sobie inteligentnego, dobrego faceta a nie kolejnego cwaniaczka.

 22. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 23. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 22:07:01 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  do tej od caps locka... jezeli ty faceta wychowujesz to zal mi ciebie...facet to nie pies czy *** wie co ... sie kocha a nie wychowuje -_-

 24. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-26 13:52:49 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  co ty masz do psów!? zwierzęta też można kochać

 25. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 26. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 21:08:28 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  PRZEPRASZAM BARDZO ALE MOJ NIE ZAPOMINA BO WIE ZE TO DLA MNIE WARZNE I UCZE GO TEGO....A JAK KOBIETA NIC NIE POWIE NIE ZAZNACZY TO CZEGO OCZEKUJE?? NIE OD DZIS WIADOMO, ZE FACET TO MALO DOMYSLNA ISTOTA I TRZEBA NIM DELIKATNIE POKIEROWAC...MOJ NAREZCZONY ZAWSZE PAMIETA O KWIATACH O ROCZNICACH ITD BO WIE ZE JEST TO DLA MNIE WARZNE I JUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO WINA KOBIET BO NIE POTRAFIA FACETA "WYCHOWAC" !!

 27. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 21:20:56 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Niekulturalne jest używanie capsa. W mowie internetowej to krzyk, więc dlaczego starasz się nas przekrzyczeć? Każde zdanie jest ważne i nie sądzę, by historia o twoim facecie była na tyle interesująca, by zwracać na nią uwagę wielkimi literami.

 28. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 21:56:33 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  a on nie uczy cie ortografii? co za bezdusznik!!!! ;/

 29. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 23:40:14 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  zablokowany Caps Lock ja bym chciala zobaczyc jak wygladasz:D widze wszedzzie sie udzielasz, krzyczysz i ciekawi mnie jak wygladasz:D

 30. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-26 14:12:44 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  ''ZABLOKOWANY KAPSLOK'' TO JA A NIE ONA!!!!! :D HAHA A JA TEZ UZYWAZ ZAWSZE KAPSLOKA ZEBY WSZYSCY WIDZIELI MOJE WYPOWIEDZI, RZUCAJA SIE W OCZY PRZYNAJMNIEJ I OD RAZU JEST KLOTNIA! ;)

 31. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 32. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 21:07:09 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Ehh...przesadny romantyk też nie dobry bo się go uznaje za ,,ciote''..gdy nie jest wogóle romantyczny, to czujemy ze cos nie tak albo zgrywa twardziela..najlepszy złoty środek..tylko znajdzcie takiego..hehe,Faceci mają inne myslenie. Tak jak my czasem nie mozamy pojąć ich toku rozumowania tak i oni naszego......ale jak się kocha te sprawy nie są istotne

 33. Anonim (Ocena: 5) 2011-05-09 16:01:14 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  no nie do końca bo zawsze może być przez ten tok myślenia tak że on cię kocha a ty śpisz lub na opak. Potocznie to się chyba nazywa "błędne koło"

 34. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 35. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 16:54:35 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  dlaczego ja nie żyję w latach 80-tych, tylko w tym głupim syfie - XXI wieku gdzie liczy się tylko kasa, żadnych wartości co za poje*any świat w tych poje*anych niedługo nie będzie już ludzi tylko jakieś maszyny i tak dzisiaj się już od nich niczym nie różnimy, przynajmniej w takim właśnie kierunku to wszystko dąży

 36. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 17:07:29 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  w 100% się zgadzam!

 37. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 17:53:35 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Dobra, już się żaliłaś na Pudlu - teraz wyjdź z domu i zamiast wypisywać żale na portalach internetowych, próbuj zmienić swoje życie na lepsze. A jak ci się nie chce tego robić, to chociaż nie komentuj, bo nie wiem, czy życie w latach 80., w POLSCE było takie kolorowe...

 38. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 39. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 16:14:48 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  mój taki nie jest :) to on pamięta o rocznicach mnie się zdarza zapomnieć xD kupuje mi prezenty, pomaga, w domu obowiązki dzielimy pół na pół, a jak jestem zmęczona, to on za mnie odwala robotę, czuję się przy nim bezpieczna i najważniejsza :) jest po prostu idealny! kocham go i chcę z nim spędzić resztę życia, bo każdy inny w porównaniu z nim to 0.

 40. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 41. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 16:14:16 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  HAH DLACZEGO TAK SIE DZIEJE?!! BO DZIEWCZYNY SĄ ŁATWE I NA PIERWSZEJ RANDCE WSKAKUJA FACETOWI DO LOZKA TO PO CO MAJA SIE STARAC.

 42. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 19:06:24 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  hehe co prawda to prawda

 43. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 21:11:21 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  FACET Z ZASADMI NIE SPOJRZY NA DZIEWCZYNE KTORA MU CHCE DAC OD RAZU!!!!!!!!!!! TO ZE JAKAS SIE NADSTAWIA NIE ZNACZY ZE FACET MUSI Z TEGO KORZYSTAC!! MOZE JA WYSMIAC I ISC W DRUGA STRONE ALE NIE LATWIEJ WZIASC....A TO JEST MESKA DZIW..A BIEZRE CO POPADNIE!! TO DZIALA W DWIE STRONY!!

 44. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 45. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 15:43:53 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  u mnie jest akurat odwrotnie..;D

 46. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 47. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 15:39:58 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  No mój na początku się starał, nie powiem a teraz nic... za parę dni nasza 3 rocznica a gdy mu o tym przypomniałam stwierdził...."nie obchodzimy" echhh

 48. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 16:11:07 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  to dlaczego z nim jesteś? żal

 49. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 50. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 15:29:57 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Zainteresowanych dalszym penetrowaniem tematu zapraszam na www.blogczekolady.blogspot.com

 51. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 52. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 14:10:57 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Współcześni mężczyźni są jak duże dzieci, oczekują że ich kobieta zastąpi im matkę, służącą, kochankę, nianię i FACETA który się nim zaopiekuje. Dawniej to mężczyźni opiekowali się nami, byli wsparciem i można było na nich liczyć a teraz? Teraz to SŁABA PŁEĆ.

 53. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 14:44:53 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Zgadzam się w 100%...

 54. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 14:56:16 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Jakbyś czytała mi w myślach !

 55. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 21:21:04 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Potwierdzam, absolutna prawda

 56. Anonim (Ocena: 5) 2011-05-09 16:06:28 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Teraz ci na których możesz polegać są przez kobiety traktowani stricte Przyjacielsko z mnóstwem przyjaciółek które jednak w najwyższym stopniu by mu dały buzi w czoło i tyle a potem biedak staje się starym kawalerem

 57. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 58. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 14:02:23 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Mój chłopak mówi, że kobieta dostaje coś, jak na to zasłuży. Dlatego jak jest wredną kwoką, to nie dostaje kwiatów. Dlatego jeśli na urodziny chłopak dostanie misia, to nie będzie wysilał się na prezent dla kobity. Ja po sobie wiem, że trzeba dawać coś od siebie i wtedy się dostaje. A co do rocznicy poznania itp.- sama sobie tym nie zaśmiecam głowy. Jest nam dobrze - nieważne od kiedy. Każdy dzień trzeba celebrować.

 59. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 21:43:11 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Nie mogłabym być z takim facetem ;o Trzeba zasłużyć? Kojarzę to z wychowywaniem psa- jest grzeczny to dostanie kość ;/

 60. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 22:49:52 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Źle mnie zrozumiałaś - ma na myśli, że kwiaty są tylko dla wyjątkowej kobiety(oczywiście dla niego, a nie dla reszty świata). Dobrze razem żyjemy, daję mu swobodę i uczucie, więc dostaję czasem taką mała deklarację w postaci kwiatów, żebym wiedziała, że tak trzymać. Argumentuje w ten sposób, dlaczego niektóre kobiety nie dostają kwiatów - swoim zachowaniem nie wywołują potrzeby nagradzania za swój byt.

 61. Anonim (Ocena: 5) 2012-12-22 20:35:33 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Bo kobiety ze swoimi fochami są jak dzieci, obraźcie się czy nie ale je też trzeba wychować by nie robiły z siebie idiotek przez fochy i manipulacje. Kobieta jest głupia z natury, przykro mi.

 62. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 63. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 12:48:46 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  moj jest strasznym romantykiem, co mnie... wkurza!

 64. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 13:29:32 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  ZAMIEN SIE ZE MNA !!!!

 65. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 66. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 11:58:15 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Ja się z tym artykułem nie zgadzam, jestem z facetem ktory nie zapomina o waznych rocznicach, nigdy nie placilam za siebie i kwiatow od niego to dostalam setki. Nie jest tak tylko w moim przypadku, poniewaz znam pary u ktorych faceci zachowują się podobnie jak moj;)

 67. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 68. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-25 11:51:32 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Mężczyźni się nie starają bo kobiety tego nie wymagają! ;) Bo chyba inaczej nie da się wytłumaczyć tego, że mnie trafiali się sami romantycy? Aż takiego szczęścia chyba nie mam więc to musi być kwestia tego czy facet wie o tym, że aby kobieta się nim zainteresowała, on musi dać coś z siebie ;)

 69. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 • Komentarze strona 1 z 2
 • REKLAMA:
  Head of Sales Team: gracjan.chagowski@marquard.pl
  Manager ds. Sprzedaży Agencyjnej / Online: jaroslaw.grzywaczewski@marquard.pl
  Manager ds. Projektów Specjalnych: joanna.kopacz@marquard.pl
  Specjalista ds. projektów specjalnych online: aleksandra.aleksandrowicz@marquard.pl
  Traffic: aleksandra.pigula@marquard.pl
  Traffic: malgorzata.pigula@marquard.pl

 • KONTAKT Z REDAKCJĄ:
  ul. Wilcza 50/52
  00-679 Warszawa
  redakcja(at)papilot.pl
  tel: 692 460 196
 • popularne tematy:
  , , , , , ,

Wchodząc dalej oświadczasz, że masz ukończone 18 lat. Czy chcesz przejść dalej?

Tak Nie